Сайт ЦВК Росії піддався масовим кібер-атакам з усього світу

4 березня 2012 в 16:34
На сайт ЦВК РФ було здійснено безпрецедентну кількість хакерських атак. За словами заступника голови ЦВК РФ, атаки йдуть не лише з Росії, а й з території країн колишнього СРСР, Західної Європи і навіть Австралії.
haker.jpg
scip.org.ua

На сайт ЦВК Росії до кінця дня голосування на президентських виборах було здійснено безпрецедентну кількість хакерських атак. Про це повідомив заступник голови ЦВК РФ Леонід Івлєв.

За його словами, "фахівці визначили, що йдеться про електромагнітні впливи на сайт". "Причому, кількість атак становить близько 1300 в секунду", - сказав він.

Він висловив сподівання, що "безпека буде забезпечена". Це особливо важливо, оскільки найближчим часом через ДАС "Вибори" почнуть надходити перші попередні результати.

"Фахівці визначили, що атаки різні за тривалістю, формою та потужністю. Поки встановлена ​​тільки географія. Атаки йдуть не лише з регіонів РФ, але і з колишнього СРСР, Західної Європи і навіть Австралії", - додав він.

Заступник голови ЦВК нагадав, що це не перші спроби хакерських атак на сайт Центрвиборчкому. Однак, він зазначив, "зазвичай в перші дні голосування за добу надходило близько 200 тис атак", а зараз їх інтенсивність значно вища.

Читайте також:

У чотирьох країнах заарештовано 25 активістів Anonymous. У відповідь хакери зламали сайт Інтерполу

Росія і Україна - лідери за кількістю DDoS-атак в інтернеті

Білоруські хакери здійснили злом держустанов США

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...