Сайт Rozetka.ua відновив роботу

19 квітня 2012 в 13:42
Зараз відкривається основний домен - rozetka.com.ua, у той же час домен rozetka.ua, з якого раніше була встановлена ​​переадресація на rozetka.com.ua, недоступний.
internet.jpg
vlasnasprava.info

Сайт інтернет-магазину Rozetka.ua відновив роботу. У той же час, у повідомленні на сайті зазначається, що ресурс працює в обмеженому режимі.

Зараз відкривається основний домен - rozetka.com.ua, у той же час домен rozetka.ua, з якого раніше була встановлена переадресація на rozetka.com.ua, недоступний.

Нагадаємо, проти Rozetka.ua порушено кримінальну справу за фактом несплати ПДВ на 7,3 млн грн. В інтернет-магазину вилучено документи фінансово-господарської діяльності.

Трохи раніше повідомлялося, що у хостингову компанію Mirohost прийшли представники податкової інспекції з метою вилучити сервери найбільшого інтернет-магазину України - Rozetka.ua.

Сайт інтернет-магазина був недоступний для користувачів більше двох годин.

Робота над проектом Rozetka.ua почалася з вересня 2004 року, а перші продажі відбулися в червні 2005 року. Сьогодні Розетка - один з найбільших продавців побутової техніки та електроніки.

Читайте також:

Проти Rozetka.ua порушено справу за фактом несплати 7,3 млн грн ПДВ


Податкова припинила роботу найбільшого інтернет-магазину України Rozetka.UA

Інтернет-торгівля переміститься з віртуального світу у підвальне приміщення?

П'яні британці виявилися основними клієнтами онлайн-магазинів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...