Samsung звинуватили у рабських умовах праці: по 16 годин на день і один вихідний на місяць

29 листопада 2012 в 10:54
Серйозні порушення в організації робочого процесу виявили на заводах Samsung у Китаї. Компанія зобов'язалася вжити всіх необхідних заходів для скорочення понаднормової роботи.
rab_trud_samsung.jpg
Wikipedia

Правозахисники звинуватили південнокорейську компанію Samsung, найбільшого у світі виробника стільникових телефонів і телевізорів, у використанні «рабської» праці на заводах компанії у Китаї.

За даними організації China Labor Watch (CLW), на фабриці Chitwing Mould Industry в китайській провінції Дунгуань робітники на конвейєрі працюють по 15-16 годин на день, отримуючи лише один вихідний на місяць.

Таким чином, їхня переробка складає 220 годин на місяць, що суперечить трудовому законодавству Китаю.

Окрім того, правозахисники звинуватили компанію у використанні дитячої праці, виявивши на одній із фабрик серед персоналу сім дітей у віці молодше 16 років.

Samsung вже визнав, що під час перевірки виробництва на 105 фабриках її китайських постачальників, де працює понад 65 тисяч співробітників, було виявлено безліч порушень умов праці. Однак обвинувачення у використанні дітей в компанії категорично відкинули.

Виробник зобов'язався виправити всі порушення протягом двох років.

«Будуть вжиті всі необхідні заходи для скорочення понаднормової роботи, а до кінця 2014 року розроблені методи, що виключають виникнення подібних проблем у майбутньому», - повідомило керівництво Samsung у спеціальній заяві.

Нагадаємо, що подібні звинувачення в останні роки висувалися і проти інших великих компаній, що мають виробництво в Китаї, де ринок праці надзвичайно дешевий.

Так, на заводах Foxconn Technology Group, китайського постачальника Apple, також було виявлено порушення трудового законодавства при складанні iPhone і iPad. Робітники працювали на конвеєрах понаднормово, часто без вихідних, на виробництві було запроваджено систему штрафів, що включає в себе більше 70 пунктів.

Читайте також:

Samsung продала у два рази більше смартфонів, ніж Apple

Міжнародна організація праці нарахувала в світі 21 мільйон рабів

Понад 30 тисяч українців щорічно стають жертвами торгівлі людьми

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...