Топ Новини

Samsung відмовилася від плану заборонити iPhone в Європі

18 грудня 2012 в 18:16
Відносини між Apple і Samsung за останній рік серйозно зіпсувалися через тривале патентне протистояння, в якому Apple звинувачує Samsung у нелегальному копіюванні своїх технологій і дизайнерських рішень у мобільних пристроях. Поки американській компанії в основному вдається відстоювати обгрунтованість своїх претензій у суді.
picture.jpg
Reuters

Компанія Samsung відкличе з європейських судів раніше подані клопотання про вилучення з продажу пристроїв Apple, передає The Verge з посиланням на заяву представника компанії.

Клопотання знаходяться в судах Німеччини, Італії, Нідерландів, Сполученого Королівства та Франції. Туди Samsung звернулася із звинуваченнями проти компанії Тіма Кука. Корейці стверджують, що Apple порушила їх патенти на технології бездротового зв'язку.

Патенти, про порушення яких йдеться у позовах, належать до категорії "базових" (standard essential). Це означає, що Samsung зобов'язана видавати ліцензії на описані в них розробки на "справедливих, розумних і недискримінаційних" підставах.

Про намір відкликати клопотання корейці оголосили 18 грудня. Днем раніше, 17 грудня, американська суддя Люсі Кох (Lucy Koh) вирішила не забороняти продажі в США двадцяти шести пристроїв Samsung, що порушують патенти Apple.

Apple і Samsung ведуть патентну суперечку з квітня 2011 року. Компанії подали один проти одного позови в суди десяти країн. Початок конфлікту поклала Apple, яка звинуватила корейців в копіюванні iPhone і iPad. Samsung у відповідь заявила, що Apple незаконно запозичує її технологічні розробки.

Читайте також:

У США знято заборону на продаж планшета Samsung


Імперія завдає удару - Samsung готовий «відбити» у Apple програний мільярд

Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung

Токійський суд підтримав Samsung в суперечці з Apple

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...