Samsung перестане поставляти Apple екрани

22 жовтня 2012 в 17:26
Компенсувати втрату партнера Samsung розраховує за рахунок замовлень від Amazon, яка випускає планшети Kindle Fire з РК-екранами, і від власного підрозділу з випуску мобільних телефонів.

Samsung припинить постачати Apple рідкокристалічні панелі для мобільних пристроїв, передає The Korea Times з посиланням на високопоставленого співробітника південнокорейської компанії.

За словами джерела видання, Samsung вже знизила обсяг поставок РК-панелей Apple. Повністю зупинити поставки компанія розраховує в 2013 році. "Ми не в змозі поставляти плоскі екрани Apple з великими знижками", - відзначив топ-менеджер і додав, що співпраця з компанією Тіма Кука не приносить Samsung колишніх прибутків.

Компенсувати втрату партнера Samsung розраховує за рахунок замовлень від Amazon, яка випускає планшети Kindle Fire з РК-екранами, і від власного підрозділу з випуску мобільних телефонів.

Слова співробітника Samsung про скорочення обсягу постачань РК-панелей Apple підтверджують дані дослідницької компанії DisplaySearch. Вона вказує, що в першій половині 2012 року Samsung була найбільшим постачальником Apple і відвантажила 15 мільйонів екранів. На другому місці йшла LG Display з 12,5 мільйона екранів, а на третьому - Sharp, яка поставила 2,8 мільйона екранів.

У третьому кварталі року Samsung відвантажила Apple менше трьох мільйонів екранів, відзначає DisplaySearch. Аналітики компанії прогнозують, що в четвертому кварталі поставки не перевищать півтора мільйонів екранів.

Apple і Samsung впродовж півтора року ведуть судовий спір через порушення прав на інтелектуальну власність. Початок судової тяганини поклала компанія Тіма Кука, яка заявила, що Samsung скопіювала зовнішній вигляд, інтерфейс і упаковку iPhone і iPad. Південнокорейська компанія відповіла позовами, в яких звинуватила Apple в незаконному використанні своїх розробок у сфері телекомунікацій.

Компанії подали позови проти один одного в суди декількох країн. Великобританія, Японія і Південна Корея визнали правоту за Samsung, водночас як суд у США засудив корейців до виплати Apple компенсації в розмірі мільярда доларів США. Samsung намагається оскаржити це рішення.

Співпраця Apple і Samsung, проте, не обмежується лише поставками РК-панелей. Південнокорейська компанія випускає для Apple пам'ять і процесори. На заводах Samsung виготовляється, зокрема, Apple A6 - процесор, який задіяний в iPhone 5.

Читайте також:

У США знято заборону на продаж планшета Samsung

Імперія завдає удару - Samsung готовий «відбити» в Apple програний мільярд


Комісія з міжнародної торгівлі США визнала Apple невинною в порушенні патентів Samsung

Токійський суд підтримав Samsung в суперечці з Apple

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...