Топ Новини

Розробник ігор для Facebook провів найбільше за сім років IPO з результатом в млрд

16 грудня 2011 в 12:50
Zynga успішно провела IPO на електронній біржі Nasdaq і залучила $1 млрд. Акції компанії-розробника ігор для соцмережі Facebook під час розміщення оцінили за верхньою межею цінового коридору у $8,5-10 за папір.

За даними компанії Dealogic, розміщення паперів Zynga стало найбільшим IPO серед американських інтернет-компаній із 2004 р., коли стартували торги акціями інтернет-пошукача Google.

Zynga видала чотири з п'яти найпопулярніших ігор соцмережі Facebook, в якій зареєструвалися понад 800 млн осіб. Хоча б раз на місяць в ігри Zynga грає більше 200 млн осіб. Близько 30% доходів Zynga від ігор у Facebook залишає собі соціальна мережа, яка збирається також провести IPO у наступному році.

Розробник ігор для соцмереж набрав достатньо заявок для успішного IPO ще тиждень тому. А тепер аналітики очікують, що акції компанії під час торгів у п'ятницю подорожчають.

Організаторами IPO Zynga були Morgan Stanley і Goldman Sachs. За підсумками IPO компанію оцінили у ,9 млрд. Згідно з повідомленням компанії до американської Комісії з цінних паперів і бірж (​​SEC), поданим у листопаді, компанія себе оцінила у млрд — дорожче найдорожчої компанії-розробника комп'ютерних ігор Activision Blizzard з капіталізацією ,6 млрд. А зараз Zynga коштує дорожче іншого розробника ігор, Electronic Arts, капіталізація якого складає ,9 млрд.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...