Топ Новини

Розроблено "розумний годинник", який дозволить батькам дізнатися місцезнаходження дітей

10 листопада 2014 в 12:26

У дитячому "розумному годиннику " функція контролю зон визначить межі, при виході за які буде надіслано повідомлення батькам .

часы
Створені «розумні» годинник для дітей
pursuitist.com
Розроблено "розумний годинник" FiLIP 2, який допоможе батькам контролювати розташування своїх дітей і постійно залишатися з ними на зв'язку.

Пристрій оснащений модулем GSM, контролером бездротового зв'язку Wi-Fi і приймачем супутникової системи навігації GSM. Через спеціальний додаток для смартфона дорослі можуть бачити на карті місцезнаходження своєї дитини і напрямок руху.

Повідомляється, що в новинці є кнопка екстреної допомоги, при натисканні на яку відбувається автоматична активація мікрофона для запису звуку, оновлення поточних координат і циклічна спроба встановлення зв'язку з одним зі збережених у пам'яті номерів.

часы
pursuitist.com

Також повідомляється про те, що функція контролю зон визначить межі, при виході за які годинник буде автоматично відсилати повідомлення.

часы
pursuitist.com

Зазначимо, що FiLIP 2 виконує функції звичайного годинника: можна дізнатися час і дату. Підтримується обмін текстовими повідомленнями. Посилене виконання корпусу захистить електроніку від ударів і недбалого використання.

Читайте також: Створено "розумний годинник", що відлічує час до смерті його власника

9 вересня Компанія Apple після презентації двох нових моделей iPhone 6 представила "розумні" годинник від Apple Watch, або, як їх уже прозвали, iWatch.

За матеріалами: 3Dnews
Теги годинник
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...