Топ Новини

Російський супутник "Експрес-АМ4" затопили в Тихому океані

25 березня 2012 в 14:22
Супутник вартістю 200 млн доларів впав у Тихому океані. Високотехнологічний «Експрес-АМ4» повинен був забезпечити інтернетом та телебаченням Далекий Схід і частина Сибіру.

Російський телекомунікаційний супутник «Експрес-АМ4», виведений у серпні минулого року на нерозрахункову орбіту, в неділю зведений з навколоземної орбіти і затоплений у Тихому океані.

«Приблизно о 17:32 мск (16:32 за київським часом) не згорілі при проходженні щільних шарів атмосфери уламки супутника досягли поверхні океану. Район падіння - північна частина Тихого океану, на північ від Гавайських островів», - повідомили «Інтерфаксу» в компанії Astrium. Управління космічним апаратом здійснювала компанія Astrium.

Як повідомлялося, супутник «Експрес-АМ4» був запущений за допомогою важкої ракети-носія «Протон-М» з розгінним блоком «Бриз-М» з космодрому «Байконур» 18 серпня 2011 року, однак він не зміг вийти на розрахункову орбіту.

Вартість супутника, який повинен би забезпечити цифрове телевізійне мовлення в 19 регіонах Росії, міністр зв'язку РФ Ігор Щеголєв раніше оцінив у 150-200 млн доларів.

Супутник «Експрес-АМ4» був призначений для надання пакета мультисервісних послуг, зокрема, цифрового телерадіомовлення, телефонії, відеоконференцзв'язку, передачі даних, доступу до мережі інтернет, для створення мереж зв'язку на основі технологій VSAT.

Читайте також:

Через 18 днів Росія визнала, що зниклий супутник «Експрес-АМ4» вже не знайде

Найпотужніший у Європі російський супутник зв'язку не зміг вийти на орбіту

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...