Mail.ru припиняє поставляти трафік в Україну

22 листопада 2016 в 20:19

Українські гравці не виключають, що на компанію надавили "згори".

Mail_ru.jpg
Mail.ru буде без українського трафіку

Російський інтернет-гігант Mail.ru припиняє поставляти трафік до точок обміну трафіком в Україні, про це повідомили ряд українських гравців Інтернет-ринку.

"Mail.ru надіслала повідомлення, згідно з яким вона припиняє доставку трафіку в Україну з 20 грудня, оскільки транспортування трафіку сюди стала дуже дорогою", - повідомив "Ліга" директор з розвитку української точки обміну трафіком UA-IX (Укрмот) Михайло Половинка.

Аналогічне лист прийшов і в точку обміну Giganet.UA, яка вже запропонувала іншим учасникам спланувати міграцію свого трафіку.

За підрахунками Половинки, відключення Mail.ru від українських точок обміну трафіком дозволить компанії заощадити на доставці трафіку 50 тис. євро в місяць. Альтернативні види з'єднання з Mail.ru, за які вона нічого не платить, збережуться.

На думку низки гравців українського ринку, Mail.ru могли попросити залишити точки України, після чого холдинг міг це зробити самостійно, пояснивши необхідністю економії на трафіку.

Читайте також: У Росії підготували законопроект про контроль над зарубіжним інтернет-трафіком – ЗМІ

Як повідомлялося, ФСБ спільно з Мінкомзв'язку і Мінпромторгом розглядають варіанти отримання доступу до всього трафіку росіян. Зокрема, мова йде про технічні рішення, які дозволять дешифрувати трафік і проаналізувати його за ключовими словами, як наприклад, "бомба" (планується здійснювати за допомогою систем DPI).

За матеріалами: ЛігаБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...