Топ Новини

Російський дизайнер створив літаючу комп'ютерну мишу

18 березня 2013 в 11:17

Пристрій може літати завдяки магнітному полю. Миша створена для боротьби з тунельним синдромом - частим захворюванням в активних користувачів, зумовленим здавленням нерва між кістками і сухожиллями м'язів зап'ястя.

Миша_4 < >
Фото kibardindesign.com

Миша_4
kibardindesign.com
Російський промисловий дизайнер Вадим Кібардін, що живе в Празі, створив літаючу бездротову мишу під назвою Bat. Пристрій є комп'ютерним маніпулятором, який в робочому стані не торкається поверхні столу і висить на відстані від неї.

Миша створена насамперед для боротьби з тунельним синдромом - частим захворюванням в активних користувачів, зумовленим здавленням нерва між кістками і сухожиллями м'язів зап'ястя.

Bat складається з двох частин: платформи і безпосередньо самого маніпулятора. На підставці знаходиться магнітна котушка, друга магнітна котушка знаходиться у маніпуляторі, чим обумовлена його кільцеподібна форма.

Магнітне поле забезпечує положення маніпулятора у повітрі. У вільному стані відстань від маніпулятора до платформи становить 4 см, під навантаженням, тобто коли користувач кладе руку на нього, відстань зменшується приблизно до 1 см.

Габарити платформи складають 240*240*20 мм, маніпулятора - 135*145*40 мм. Вага всього комплекту - 2 кг. Пристрій виконаний з пластика і використовує живлення від електричної мережі.

За словами представників дизайнерської студії, робочий прототип пристрою був створений у співпраці з партнерами у Нідерландах і Китаї. На доопрацювання прототипу та дослідження ринку перед початком комерційного виробництва піде близько року. Конкретні плани з випуску новинки на споживчий ринок і точні терміни не називаються.

Читайте також:

Samsung випустив Galaxy S, яким можна керувати поглядом і жестами

Російські спецслужби отримали можливість відстежувати розмови у Skype

Британський майстер перетворив старий телевізор на променеву зброю

За матеріалами: ИТАР-ТАСС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...