Топ Новини

Російська компанія запустить комерційну космічну станцію

31 серпня 2011 в 12:01
Середина нинішнього десятиліття обіцяє виявитися багатою на нові орбітальні станції. Все ще буде літати МКС (її обіцяють не топити як мінімум до 2020 року), до неї приєднаються китайська станція «Тяньгун», дві американських приватних Bigelow Alpha і Bigelow Bravo, а до 2016 року - і приватна російська ККС - комерційна космічна станція.

Збирати і запускати станцію планує організація під назвою «Орбітальні технології» зі штаб-квартирою у Москві. Компанія раніше не займалася космічними технологіями, однак серед її партнерів - найбільші компанії російської космічної промисловості, так що це може бути просто комерційне обличчя кількох державних організацій, пишуть znaki.fm.

На відміну від Міжнародної космічної станції, що розрослася, ККС відносно мала. Це орбітальна однокімнатна квартира з чотирма населеними стінними шафами, що вміщає до семи пасажирів. Доставляти їх туди будуть російськими «Союзами», однак й інші космічні кораблі при необхідності будуть прийматися: станція має декілька універсальних перехідних модулів, а на комп'ютерному ролику демонструється процедура стикування з європейським кораблем ATV. На орбіті станція буде обертатися у 100 кілометрах від МКС.

Хоча однією з передбачуваних функцій станції названо космічний туризм, ціни «Орбітальні технології» поки не оголошують. З інших джерел відомі приблизні цифри, які, проте, скрізь відрізняються: приблизно 800 тис. дол за доставлення на орбіту і 200 тис. - за п'ятиденне перебування на станції. Це у десятки разів дешевше квитка на МКС і не набагато дорожче півгодинних польотів на висоту 100 км, які наступного року збирається запустити Річард Бренсон.

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...