Топ Новини

Росія заморожує половину доменів в зоні .рф

14 січня 2011 в 12:24
Координаційний центр доменів .ru/.рф із 25 листопада заморожує всі домени в зоні .рф, куплені та виставлені на аукціон реєстратором Ru-Center.

Координаційний центр доменів .ru/.рф із 25 листопада заморожує всі домени в зоні .рф, куплені та виставлені на аукціон реєстратором Ru-Center.

Дане рішення було прийнято у зв'язку з частими спробами кіберсквотингу - придбання доменних імен з метою перепродажу.

За словами представниці Координаційного центру Ірини Пижової, на цих сайтах не можна буде змінити контактні дані реєстратора, тобто люди, що купили їх, фактично не зможуть створювати на них сайти.

Після старту відкритої реєстрації, 11 листопада, Ru-Center оформив на себе близько половини доменних імен. За словами Пижової, зараз центр вирішує питання про те, що буде з тими доменами, власники яких купили і оплатили їх у Ru-Center.

«За нашою інформацією на даний момент, ніхто з реєстраторів окрім Ru-Center подібних аукціонів не проводив і не проводить. Якщо виявляться подібні випадки, то також будуть застосовуватися санкції».

Раніше Федеральна антимонопольна служба порушила справу проти Ru-Center і ще п'яти компаній-реєстраторів, запідозривши їх у змові і порушенні закону про захист конкуренції.

24 листопада у доменній зоні .рф зареєстровано понад 566.000 доменних імен, частка делегованих доменів з них складає близько 39 відсотків.

Нагадаємо, як повідомляв раніше у своєму блозі директор Координаційного центру національного домена мережі інтернет Андрій Колесніков, більше 30 тисяч доменів були зареєстровані в домені .рф за перші 15 хвилин відкритої реєстрації.

За матеріалами Reuters

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...