Топ Новини

Провайдерів у всьому світі змусять контролювати трафік користувачів

17 грудня 2012 в 07:32
Інтернет-провайдери у всьому світі будуть аналізувати не тільки заголовки пакетів даних, що пересилаються, але й їхній зміст.
internet.jpg
vlasnasprava.info

У світі посилять контроль над користувачами інтернету. Відповідний документ про глибокий аналіз інтернет-трафіку прийняв Міжнародний союз електрозв'язку при ООН, членом якого є і Україна.

Документ МСЕ зобов'язує інтернет-провайдерів по всьому світу встановлювати системи аналізу інтернет-трафіку для блокування піратського контенту.

Тепер інтернет-провайдери у всьому світі будуть аналізувати не тільки заголовки пакетів даних, що пересилаються, але й їхній зміст, пише «Коммерсанть-Украина».

Це дозволить виявляти і блокувати комп'ютерні віруси, а також доступ до сайтів, що містять «об'єкти, захищені авторським правом, шкідливу інформацію, протизаконний контент».

У документі значна увага приділена можливостям щодо блокування торрент-трафіку і завантаження файлів у форматі mp3 в разі порушення авторських прав.

Вимога обов'язкового впровадження DPI-систем може виявитися досить витратною для провайдерів.

Витрати оператора на впровадження системи, здатної аналізувати хоча б від 1% до 5% всього трафіку, співставні із загальним обсягом витрат компаній на всю мережеву інфраструктуру. У масштабах всієї країни мова йде про сотні мільйонів доларів.

Очікується, що затверджений МСЕ стандарт набуде чинності з 2015 року.

У Міністерстві внутрішніх справ анонімність користувачів Інтернету, зокрема, соціальних мереж вважають однією з причин кіберзлочинності і виступають за її обмеження.

Читайте також:

Найбільше українців в інтернеті цього року цікавили «фільми онлайн» і Євро-2012

Експерти нарахували 500 терористичних сайтів російською мовою: навіть YouTube переповнений терористичними елементами

Складено новий Топ-25 найпопулярніших паролів в інтернеті

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...