Топ Новини

Популярність торрентів зростає через нестачу легальних альтернатив

29 травня 2012 в 08:39
Частка BitTorrent-трафіку в європейських країнах за останні півтора року зросла майже у чотири рази. Таку тенденцію аналітики пояснюють відсутністю альтернативних сервісів, які дозволяють легально завантажувати фільми та музику.

Популярність торрент-трекерів, особливо в Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, продовжує зростати. За підрахунком експертів, частка BitTorrent-трафіку в європейських країнах за останні півтора року зросла майже у чотири рази.

Згідно з доповіддю компанії Sandvine, в Європі на торрент-трекери припадає 20,32% від всього інтернет-трафіку у години пік, а p2p-мережа eDonkey додає до цього показника ще 9,39%. Таку тенденцію аналітики пояснюють відсутністю альтернативних сервісів, які дозволяють легально завантажувати фільми та музику.

Аналогічна ситуація спостерігається у країнах Азії, де торрент-трекери займають 27,18% загального трафіку у піковий час. З урахуванням двох p2p-мереж - потокового сервісу PPStream і китайського файлообмінника Thunder - до цієї цифри можна додати ще 6,36% і 4,62%.

У Сполучених Штатах, де доступні такі платні відеосервіси, як Netflix або Hulu, популярність торрент-трекерів, навпаки, йде на спад. За даними Sandvine, в години пік на p2p-мережі доводиться 11,3% всього трафіку у США. Всього рік тому цей показник складав 17,4%. Навіть незважаючи на збільшення абсолютного обсягу інтернет-трафіку, говорити про зростання використання файлообмінних мереж у США не доводиться.

Аналітики відзначають, що більшість користувачів хоче не красти контент, а знайти зручний спосіб його споживання. Почасти цим можна пояснити популярність Netflix, який дозволяє дивитися необмежену кількість фільмів і ТБ-шоу за фіксовану плату на місяць. Передплатники цього сервісу у США генерують третину всього вихідного трафіку (32,9%) в години пік.

Читайте також:

Україна повернулася у чорний список «піратських» країн

Творець BitTorrent обіцяє «вбити телебачення» новим форматом інтернет-мовлення

США включили київську "Петрівку" до переліку найбільших піратських ринків

Українці використовують інтернет в основному для розваг, - соцопитування

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...