Перед виборами у Франції Facebook закрив 30 тисяч фейкових акаунтів

18 квітня в 02:09

Соцмережа використала автоматизовані механізми для відсіювання фейків.

Facebook фейсбук_6
Facebook «очистився» для виборів у Франції
Pixabay
Соціальна мережа Facebook закрила близько 30 000 фальшивих акаунтів, які поширювали фейкові новини напередодні президентських виборів у Франції. Про це повідомляє Huffington Post.

Наголошується, що Facebook застосовує автоматизовані механізми для відсіювання фейків, фіксуючи їх повторення на сотні фальшивих сайтів.

"Хоча ці останні вдосконалення не призведуть до видалення кожного фейкового аккаунта, ми прагнемо до постійного підвищення нашої результативності", - повідомив технічний менеджер Facebook Шабнем Шайк.

Стверджується, що компанія працює над розробкою рекламних оголошень з інструкціями визначення ненадійних сайтів.

Читайте також: У додатку Facebook з'явилися "Історії"

Повідомлялося, Facebook запустив спеціальний додаток, який дозволить виборцям знаходити місцевих і федеральних чиновників і стежити за їх роботою.

Раніше повідомлялося про те, що Facebook планує створити соціальну віртуальну реальність. Суть проекту, запущеного Facebook, полягає в інтеграції віртуальної реальності в інтернет-простір, у тому числі в соціальні мережі. Створений відділ буде займатися вивченням того, наскільки люди зможуть обмінюватися даними і взаємодіяти в умовах віртуальної реальності. Фахівці відділу будуть працювати спільно з Oculus та іншими підрозділами Facebook, що дозволить забезпечити впровадження нової технології на всіх платформах.

 

 

За матеріалами: huffingtonpost.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...