Топ Новини

Пентагон створить систему для розгладження хвиль у морі

12 березня 2012 в 12:36
Американські вчені мають намір створити систему, яка зможе розгладжувати хвилі. Нова технологія зможе впоратися з вертикальним рухом хвиль, який розгойдує судна і ускладнює їхній рух.
12_wave.jpg
cnews.ru

ПМС США мають намір створити технологію, яка дозволить вирівнювати перед військовими кораблями поверхню води від хвиль. Ідея полягає у створенні систем, що дозволяють впоратися з вертикальним рухом хвиль, який розгойдує судна і ускладнює їхній рух.

В океані вода зазвичай розділена на кілька шарів. Верхній шар тепліший і легший, а нижній - більш холодний і щільний. Пульсації між цими двома шарами викликають утворення поверхневих хвиль, на подолання яких кораблю потрібна додаткова енергія. Американські вчені вважають, що є можливість захистити кораблі від коливань води, «погасивши» поверхневі хвилі.

США випробують на Ірані нову «суперзброю»

Використовуючи комп'ютерне моделювання, вони зімітували процес, що формує хвилі уздовж океанського дна і носової частини судна або морської нафтової платформи. Передача енергії від морського дна і вище створює свого роду «хвильовий вектор», на який можна вплинути.

За їхніми підрахунками вплив на хвильовий вектор міжфазних (між шарами океану) і поверхневих хвиль дозволить направити енергію коливань води під поверхню океану і розгладити море навколо судна. Дослідники не вказали, як саме вони збираються це зробити.

Читайте також:

США провели випробування «мікрохвильової гармати» для придушення вуличних заворушень (відео)

У США випробували ракету з вертикальним зльотом і посадкою (фото/відео)

США готують до запуску у виробництво «зброю майбутнього» (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...