Топ Новини

Огляд холодильника Samsung RL60GJERS1/BWT

30 липня 2012 в 11:01
У сьогоднішній статті ми обговоримо новий, місткий і досить функціональний 370-літровий холодильник Samsung RL60GJERS1/BWT. До того ж, ця модель має досить важливу додаткову перевагу: вбудований стабілізатор напруги.

Холодильник - один з найважливіших елементів сучасної кухні. Якщо без мікрохвильовки, кухонного комбайна або посудомийної машини в принципі можна обійтися, то без холодильника просто ніяк. Адже як не крути, а домашній холодильник - це джерело їжі для всієї родини :).

Вважається, що для сім'ї з 4-6 осіб оптимальним буде холодильник з об'ємом в 300-400 літрів. У будь-якому випадку економити на обсязі холодильника не слід: потрібно враховувати, що в будинок ще можуть нагрянути друзі чи приїдуть погостювати родичі. Зовсім не хочеться, щоб холодильник раптом несподівано виявився «вузьким місцем».

У сьогоднішній статті ми обговоримо новий, місткий і досить функціональний 370-літровий холодильник Samsung RL60GJERS1/BWT. До того ж, ця модель має досить важливу додаткову перевагу: вбудований стабілізатор напруги.


Клас холодильника А+, значить він дуже економічний в енергоспоживанні. До надійності теж важко пред'явити претензії: Samsung комплектує модель інверторним компресором власної розробки, на який дає гарантію на 10 років безперебійної роботи. Укупі з вбудованим стабілізатором, про який далі, це виглядає дуже виграшно.

У холодильнику використаний новий тип теплоізоляції, що дозволив зробити стінки корпуса більш тонкими. Таким чином, при збереженні зовнішніх габаритів, вдалося виграти в корисному внутрішньому об'ємі. Причому виграти чимало - близько 60 додаткових літрів. Погодьтеся, це досить вагомий плюс у порівнянні з холодильниками попереднього покоління.

Будь-яка сучасна домогосподарка знає, наскільки корисно, якщо холодильник володіє декількома камерами з можливістю роздільного регулювання температури. Samsung RL60GJERS1/BWT пропонує такі розширені можливості! Крім окремої морозильної камери, в рамках основної камери знаходиться спеціальне відділення, назване CoolSelect Zone. У цьому відділенні легко встановити потрібну продуктам оптимальну температуру, відмінну від загальної у холодильній камері. Наприклад, +3оС буде найбільш оптимальною температурою для збереження свіжих овочів, фруктів і ягід - вони збережуть свої смакові якості і привабливий вигляд.

Для оптимального збереження свіжого м'яса у відділенні CoolSelect Zone потрібно встановити температуру 0оС - м'ясо не втратить апетитного вигляду і не заморозиться, що перетворює свіжий продукт на «напівфабрикат». Функціонуючі роздільно один від одного температурні камери - це дуже зручно дуже і практично!

Звичайно ж, модель оснащена системою автоматичного відтавання інею «No frost». Тому холодильник не вимагає розморожування.

З додаткових корисних функцій можна відзначити розташування на холодильнику стильної панелі керування з LCD екраном, наявність звукового попередження про «забуті» у відчиненому стані дверцята, багатоточкове світлодіодне підсвічування камер, завдяки якому навіть у заповненому холодильнику добре видно, що і де знаходиться.

Але найбільш корисна додаткова функція холодильника - це, звичайно ж, наявність вбудованого стабілізатора напруги, який отримав фірмову назву Volt Control. Стабілізатор дозволяє холодильнику нормально працювати, навіть якщо напруга в мережі коливається в межах від 165 до 270 вольт. Для заміського будинку, де нерідко «просідає» напруга в мережі, холодильник з подібним стабілізатором - справжня знахідка.

А для жителів старих радянських будинків Volt Control і зовсім панацея. Не секрет, що в старих будівлях, через аварійний стан проводки, нерідко відбувається від'єднання загального нульового проводу, і сусідні фази виявляються під небезпечною для будь-яких побутових електроприладів напругою порядку 360-380 вольт. Ця типова аварія в електромережі практично завжди призводить до виходу з ладу побутової техніки, а іноді і до займання електроприладів.

Але для холодильника Samsung RL60GJERS1/BWT подібні скачки напруги абсолютно не небезпечні! Компанія - виробник давно працює на нашому ринку, і прекрасно обізнана про дану проблему. Тому оснастила стабілізатор Volt Control захистом від стрибків напруги до 400 вольт. При сильному стрибку вольтажу холодильник просто автоматично вимкнеться, а потім самостійно відновить роботу після нормалізації напруги в мережі. Думаю, всім зрозуміло, що система Volt Control - вельми важлива експлуатаційна перевага холодильника.

Як бачите, холодильник Samsung RL60GJERS1/BWT стане не просто прикрасою кухонного інтер'єру :), а й надійним зберігачем домашніх продуктів!

Технічні специфікації

Холодильник

Samsung RL60GJERS1/BWT

Повний об'єм, літрів

370

Морозильна камера, літрів

112

Холодильна камера, літрів

258

Система No frost

є

Матеріал полиць

загартоване скло

Внутрішнє освітлення

світлодіодне

Дисплей

сегментний, блакитний

Колір

сталь

Клас енергоспоживання

A+

Розміри з ручкою, мм

597 x 2010 х 702

Вага, кг

77

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...