Новий вид профілів у Facebook став доступним усім користувачам

16 грудня 2011 в 11:56
Соціальна мережа Facebook дала можливість всім користувачам включити новий інтерфейс профілів — Timeline (у російськомовній версії сервісу — "Хроника"). Оновлений зовнішній вигляд Профіля виносить всі значущі події з життя користувача на одну сторінку.
Facebook5268732048_9c693385b2_b.jpg
flickr.com

Соціальна мережа Facebook дала можливість всім користувачам підключити новий інтерфейс профілів — Timeline (у російськомовній версії сервісу — "Хроника"). Оновлений зовнішній вигляд Профіля виносить всі значущі події з життя користувача на одну сторінку.


В "Хронике" всі фотографії, посилання, нотатки, позначки на картах, "лайки", програми зібрано разом і розставлено по годинниковій шкалі. Дату і налаштування приватності будь-якого запису (наприклад, його можна приховати від деяких друзів або зробити доступним тільки для себе) можна змінити.

Гендиректор Facebook Марк Цукерберг, представляючи нові профілі-біографії на конференції F8 у вересні, заявив, що вони дадуть можливість "розповісти всю історію свого життя на одній сторінці". Новий інтерфейс також доступний для мобільної ОС Android і з мобільної версії сайту — m.facebook.com.

Щоб підключити нові профілі, потрібно перейти на спеціальну сторінку і натиснути на кнопку "Создать Хронику". На оформлення нової особистої сторінки Facebook дає не більше тижня — після цього її зможуть бачити друзі. Слід мати на увазі, що після активації оновленого інтерфейсу повернутися до старого вже не можна. Якщо не підключати нові профілі самостійно, через деякий час соцмережа зробить це без згоди користувачів.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...