Топ Новини

Новий комп'ютерний вірус знищує весь папір в офісі

25 червня 2012 в 18:34
Комп'ютерний вірус продовжує відправляти на сервер друку все нові завдання навіть після того, як його виявлять антивірусні програми - до повного знищення всього запасу паперу.
printer.png
printerrepair-service.com
Компанія Symantec повідомила про загрозу Trojan.Milicenso. Вірус відправляє на сервери друку завдання на роздруківку випадкових наборів символів аж до вичерпання запасу паперу.
 
При виявленні антивірусними програмами та розміщенні в карантин вірус не припиняє виконання дій, оскільки використовує унікальний механізм перенаправлення програмних запитів.
 
Код Trojan.Milicenso може заражати комп'ютери різними способами: у вигляді вірусних додатків в електронні листи, а також при відвідуванні веб-сайтів, на яких розміщені вірусні скрипти. Останній варіант часто виходить при переході користувача за посиланням зі спамерського листа. Також у великій кількості випадків зараження відбувалося за допомогою коду, замаскованого під файл кодека. Троян створює і виконує виконуваний файл, який, у свою чергу, створює файл DLL в папці% System%. Потім виконуваний файл себе видаляє.
 
Читайте також:
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...