Топ Новини

Нова технологія дозволяє знайти будь-який смартфон з Wi-Fi навіть у приміщенні

23 квітня 2012 в 07:41
Нова технологія дозволить знайти будь-які WiFi-пристрої, у тому числі з iPhone, iPad, Android-смартфони, BlackBerry, Symbian-пристрої.
mobile_mob_sim_karta_telefon_1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Компанія Navizon розробила нову локаційних технологію, яка зробила з будь-якого власника смартфона з Wi-Fi мету для відстеження, причому сам власник може навіть не знати про те, що він вже знаходиться в полі «зору» іншого. Технологія, яка отримала назву Navizon ITS (Indoor Triangulation System) використовує так звану Wi-Fi-тріангуляцію для відстеження будь-якого Wi-Fi-смартфона, що потрапляє в зону дії «вузла» Navizon.

У компанії говорять, що на відміну від технологій стеження, що спираються на супутникову навігацію, дана технологія призначена для визначення положення усередині будівель або території, де традиційний супутниковий сигнал з тих чи інших причин недоступний. Більше того, нова технологія дозволяє не тільки визначити саму наявність об'єкта в зоні дії вузла, але і дозволяє визначити, що це за об'єкт, оскільки кожен Wi-Fi-передавач має власний «підпис».

Нова технологія з одного боку працює з будь-якими Wi-Fi-пристроями, в тому числі з iPhone, iPad, Android-смартфонами, BlackBerry, Symbian-пристроями та іншими, проте вона не дозволяє сказати нічого конкретного про сам пристрій, окрім виявлення факту його наявності в мережі. Як комерційну сферу використання технології Navizon називає виявлення продавців у супермаркеті, лікарів у межах лікарні, офісних співробітників у великому бізнес-центрі.

Читайте також:

Безпритульних зробили ходячими точками доступу Wi-Fi

У Київських лікарнях з'явиться Wi-Fi

Boeing випустить смартфон на базі Android

Google створив комп'ютеризовані окуляри, які замінять смартфони (відео)

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...