Нова технологія дозволить керувати смартфоном без дотику до екрану

14 листопада 2012 в 11:35
Завдяки новій розробці користувачі зможуть «розбудити» смартфон, провівши рукою перед дисплеєм, при цьому не торкаючись до нього. Ще однією перевагою новинки буде те, що витрачається всього 150 мікроват енергії - на 90% менше, ніж системи на базі камер.
949.jpg
vesti.ru

Компанія Microchip Technology (MT) розробила технологію GestIC для мобільних пристроїв, який вміє розпізнавати жести у тривимірному просторі. Завдяки цій розробці користувачі, наприклад, зможуть "розбудити" смартфон, просто провівши рукою перед дисплеєм, не торкаючись до нього.

Першою компанією, яка зробила технологію розпізнавання жестів масовою, стала Nintendo, випустивши у 2006 році ігрову консоль Wii. Слідом за нею, у 2010-му, Microsoft представила контролер Kinect для приставки Xbox. На відміну від цих пристроїв, технологія 3D-сенсора MT використовує не камери, а електричні поля.

За рахунок цього чіп MGC3130 з GestIC витрачає всього 150 мікроват енергії - на 90% менше, ніж системи на базі камер. Інша перевага нової технології - її ціна. Коли почнеться серійне виробництво процесора, він буде коштувати всього 2,26 долара.

Чіп із GestIC може застосовуватися в різних пристроях - ноутбуках, планшетах, ПК або освітлювальних приладах. Для телевізорів він не підійде через низький радіусу дії (близько 15 сантиметрів), пише Technology Review. Як очікується, масове виробництво MGC3130 почнеться у квітні наступного року.

Читайте також:

Українці стали рідше користуватися ПК, перевагу віддають смартфонам і нетбукам

Електронний квиток на поїзд можна буде «скачати» на мобільний по QR-коду, не роздруковуючи

Японці створили сервіс для перекладу телефонних розмов

Смартфон замінить водія за кермом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...