Топ Новини

Не свердліть дірки у квартирі!

17 листопада 2011 в 13:24
Прокладання акустичних кабелів і висвердлювання отворів під кріплення для колонок більше не потрібні - з'явився домашній кінотеатр, який звів до мінімуму кількість дротів!

Багато хто опиняється перед вибором: або примудрятися і ховати дроти під плінтусами і килимами, або ж купити сучасну модель домашнього кінотеатру, наприклад, Samsung HT-D6750WK, що дозволяє звести до мінімуму кількість кабелів.

Не поспішайте телефонувати у магазин, виявивши в упаковці лише п'ять колонок і сабвуфер. Інженери Samsung подбали про те, аби встановлення домашнього кінотеатру не перетворилося на повну реконструкцію вашої квартири.

У задніх колонках сучасного домашнього кінотеатру використано по три динаміки, а у фронтальних - по п'ять. Високі корпуси дозволили розмістити у них дві колонки, причому пара додаткових динаміків повертається навколо горизонтальної осі, забезпечуючи чітке вертикальне позиціонування джерел звуку.

До речі, використання однакових моделей динаміків покращує цілісність звукової картини. Це особливо помітно при переміщенні яскравих джерел звуку - між іншим, один з улюблених прийомів звукорежисерів: «намалювати» автівку лиходія, яка обганяє авто головного героя, чіткими «аудіофарбами», подібно до персонажів жуків-буржуїв на агіт-плакатах 20-х років минулого століття.
в курсе
Залиште перфоратор на полиці з інструментами. Аби змонтувати Samsung HT-D6750WK, не потрібно робити у стінах дірки. Колонки стоять на надійних підлогових стійках, а їхня висота оптимальна для перегляду фільмів, сидячи на кріслах і диванах.

Продовження статті
читайте на сайті Samsung-kino.com.ua

Про проект

Компанія Samsung Electronics запустила унікальний інтернет-проект «Кіно Вдома», присвячений домашнім кінотеатрам, фільмам, а також якісному звуку. Цінителі кіно тепер зможуть бути в курсі останніх новинок техніки для перегляду кіно.

samsung-kino.com.ua

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...