Топ Новини

"Найлегший у світі метал" від Boeing на 99,9% складається з повітря

13 жовтня 2015 в 17:38

На створення матеріалу вчених надихнула кістка людини.

самый легкий в мире материал
Компанія Boeing представила «найлегший у світі» метал
Huffington Post

Компанія Boeing представила новий, "найлегший у світі" метал, який на 99,9% складається з повітря. Для демонстрації того, наскільки легким є матеріал, вчені помістили його на квітку кульбаби, яка ніяк не деформувався від впливу металу. Повідомлення про це було опубліковано виданням Huffington Post.

За словами експертів, на створення цього матеріалу їх надихнули кістки людини, які залишаються дуже міцними, не дивлячись на порожнечу всередині. Жорстка зовнішня структура кістки підтримується внутрішньою пористою структурою, яка дозволяє кістці зберігати свою форму, залишаючись порожньою зсередини.

Ця властивість кісток була передана штучному матеріалу, який брав участь у побудові 3D "мікро-решітки", сформованої з пористих трубок. Стінка кожної трубки у 1000 разів тонше людського волосся, що дозволяє матеріалу зберегти легкість разом з металевої міцністю.

Дивіться фото: Boeing буде виробляти енергію з шуму

самый легкий в мире материал
Huffington Post

Винахід матеріалу дозволить змінити процес будови літаків, зробивши їх значно більш легкими. Крім того, дослідники запропонують NASA використовувати новий матеріал для побудови космічних кораблів для досліджень глибокого космосу.

Раніше повідомлялося про те, що вчені винайшли матеріал, здатний мінімізувати шкоду від вибуху бомби на борту літака.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...