Найбільший обсяг контенту в інтернеті видають мікроблоги

31 жовтня 2012 в 14:54
24% всього контенту, зібраного з 2009-го року, були зібрані саме у мікроблогах. Hа другому місці після мікроблогів за кількістю користувальницьких повідомлень виявилися новини. 21% всього контенту належить до повідомлень користувачів на новинних сайтах.
internet.jpg
vlasnasprava.info

На першому місці за кількістю повідомлень серед каналів комунікацій в інтернеті опинилися мікроблоги (у т.ч. Twitter), 24% всього контенту, зібраного з 2009-го року, були зібрані саме в мікроблогах. Про це свідчать дані інструмента онлайн моніторингу Sensemetric.

Hа другому місці після мікроблогів за кількістю користувальницьких повідомлень виявилися новини. 21% всього контенту належить до повідомлень користувачів на новинних сайтах.

"Статті у традиційних ЗМІ, розміщені онлайн, служать ґрунтом для активного обговорення користувачами, а також стимулюють їх залишати свої коментарі на новинних сайтах і висловлювати свою думку", - пояснює Крістіан Вальдхейм, керуючий партнер Sensemetric.

За її словами, особливо активно розвиваються дискусії на сайтах місцевих провідних газет, де користувачі коментують і обговорюють актуальні новини. У той же час дискусії на подібних майданчиках неминуче переміщаються з головної сторінки в архів.

Істотний внесок у загальний зібраний контент здійснюють також веб-сайти - 20% всього контенту. Переважно це сайти організацій і компаній, які передбачають односторонню комунікацію, характерну для Web 1.0. До соціальних мереж (включаючи Facebook й інші) належить близько 14% знайдених через Sensemetric повідомлень.

"Всупереч нашим очікуванням, основна маса повідомлень має нейтральний характер - таких повідомлень близько 60%", - відзначає Крістіан Вальдхейм.

Але деякі платформи характеризуються полярною тональністю. Так у соціальних мережах, відео та новинах кожне друге повідомлення або позитивне, або негативне. У форумах і мікроблогах це належить лише до 40% повідомлень, а на майданчиках електронної комерції і веб-сайтах негативний або позитивний характер мають менш 15% повідомлень, решта повідомлення - нейтральні.

43% коментарів у каналі відео оцінені як позитивні, те ж саме стосується 38% повідомлень в соціальних мережах. У цілому по всьому об'єму повідомлень 27% мають позитивну тональність. Максимум негативу знайдено у новинах (18%) і форумах (19%). Дані відсотки значно перевищують середній підсумок по всіх каналах - 11% негативних повідомлень.

Інструмент онлайн моніторингу Sensemetric здійснює аналіз повідомлень користувачів різними мовами і у різних типах соціальних медіа з 2009 року. Австрійська компанія-розробник даного інструменту провела аналітичну обробку всіх даних, зібраних системою за весь період її існування.

В ході дослідження були проаналізовані загальні результати моніторингу європейських соціальних медіа, починаючи з 2009 року. Для аналізу була використана вибірка з 300 тис. повідомлень, зібраних за допомогою Sensemetric в рамках моніторингових проектів, здійснюваних для клієнтів з різних європейських країн. Вибірка, головним чином, стосується обговорення споживчих товарів і послуг.

Читайте також:

Google очолює десятку найпопулярніших в Україні сайтів, замикає — Facebook

Україна посіла друге місце в світі за темпами зростання інтернету

Соцмережа «ВКонтакте» хоче розмістити акції на біржі у Нью-Йорку

Українська Вікіпедія росте практично зі швидкістю китайської

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...