NASA створило підрозділ по захисту Землі від астероїдів

12 січня 2016 в 05:07

На даний момент NASA зафіксувало понад 13 500 навколоземних об'єктів всіх розмірів.

NASA предупреждение об астероидах
Працівники нового відділу NASA будуть виявляти і характеризувати астероїди і комети, які проходять поряд з орбітою Землі
NASA

Національне управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) створило підрозділ по захисту Землі від загроз з космосу — Відділ по координації планетарної оборони (Planetary Defense Coordination Office (PDCO), повідомляється на сайті управління.

На сьогоднішній день фахівцям NASA відомо про понад 13 500 навколоземних об'єктів всіх розмірів. З них понад 95% виявлені з 1998 року. Щороку перелік поповнюють ще близько 1 500 об'єктів.

Працівники нового відділу NASA будуть виявляти і характеризувати астероїди і комети, які проходять поряд з орбітою Землі, а також буде відігравати провідну роль у координації міжвідомчих і міжурядових зусиль у відповідь на будь-які потенційні загрози.

Дивіться фото: Експерт NASA зібрав зображення англійського алфавіту на фото з космосу

Раніше повідомлялося про те, що два невеликих астероїди пролетять мимо Землі 30 і 31 грудня. Астероїди пролетять на відстані 13,5 і 42 дистанцій між Місяцем і Землею. Розмір першого астероїда становить приблизно 24 метри і він наблизиться до Землі 30 грудня близько 8 ранку за Києвом. Другий астероїд має розміри від 43 до 140 метрів і він пролетить повз планету 31 грудня близько 15 години за київським часом.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...