NASA представило новий кольоровий знімок поверхні Плутона

10 червня 2016 в 12:21

На фото можна побачити регіон під назвою Крун Макула.

33
NASA представило зображення регіону Крун Макула на Плутоні
NASA

NASA представило новий знімок поверхні Плутона, який був зроблений космічним апаратом New Horizons. На фото, яке було опубліковано на сайті NASA, можна побачити регіон під назвою Крун Макула. Регіон розташовується в південно-східній частині великих крижаних рівнин Плутона.

Крун Макула піднімається на висоту 2,5 кілометра над оточуючою його рівниною, яка отримала неформальну назву Плато Супутник. Регіон усіяний кластерами, що складаються з ям, діаметр яких становить 8 і 13 кілометрів, а глибина – 2,5 кілометри. На кордоні з Плато Супутник ці ями утворюють долини, протяжністю 40 кілометрів, 20 кілометрів шириною і глибиною 3 кілометри.

Читайте також: NASA опублікувало новий знімок можливої хмари на Плутоні

33
NASA

New Horizons — автоматична міжпланетна станція NASA, запущена в рамках програми "Нові рубежі" (New Frontiers) і призначена для вивчення Плутона і його природного супутника Харона.

Запуск було здійснено 19 січня 2006 року, з прольотом Юпітера (і гравітаційним маневром в його полі тяжіння) у 2007 році і Плутону — в 2015 році. Повна місія станції New Horizons розрахована на 15-17 років.

Станція New Horizons максимально наблизилася до Плутона (12,5 тисяч км) 14 липня 2015 року в 14:50 за київським часом. Космічний апарат протягом 30 хвилин повинен був провести близько 150 наукових вимірювань. Однак існувала ймовірність, яка дорівнює 0,01%, що New Horizons може бути втрачено через зіткнення з частинками космічного пилу і великими тілами. Після прийняття "дзвінка" від міжпланетної станції, вчені переконалися в успішному виконанні нею своєї головної місії.

Очікується, що в 2019 році станція досягне планетоїда 2014 MU69 – об'єкта в поясі Койпера, обраного в якості можливої нової цілі для New Horizons.

За матеріалами: DT.UA
Теги NASA космос
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...