NASA опублікувало відео про будівництво першої колонії на Марсі

28 грудня 2015 в 05:19

База на Марсі з'явиться через 20 років доставки обладнання і вантажів.

Колония база Марс
Можливо, до 2050 року на Марсі з'явиться перша колонія людей
youtube.com

NASA випустила ролик з екскурсійним туром, який присвячений будівництву першої колонії на Марсі.

За інформацією NASA, ця колонія з'явиться через "20 років доставки обладнання і вантажів", тобто, прибизительно вже в 2050-х роках, якщо в 2030-х агентству вдасться налагодити регулярну відправлення кораблів до Марса.

"Дослідна зона" буде радіусом біля 100 км, а побудова бази почнеться з невеликих герметичних всюдиходів. Поруч буде відразу встановлена сонячна електростанція.

Потім будуть встановлені астробиологическая лабораторія, гідропонна ферма, склад, всі вони з'єднані воєдино. В кінці будуть встановлені житлові приміщення для дослідників "червоної планети".

Читайте також: Японія розробить роботів для будівництва й обслуговування майбутніх баз на Місяці та Марсі – ЗМІ

20 грудня вчені з Північної Дакоти провели випробування прототипів скафандрів, які планувалося використовувати під час висадки на Марс.

Космічний центр NASA розробив два прототипи скафандрів, розроблені для роботи в умовах низької гравітації і невагомості. Скафандри пройшли випробування в умовах американської пустелі, а потім їх перевірка була проведена на симуляторі у Флориді.

Раніше фахівці NASA провели випробування нових теплових екранів для космічних кораблів, які дозволять захистити корабель від спеки під час занурення в атмосферу планети і зробити уповільнення на необхідній висоті під час висадки на Марс.

За матеріалами: Популярная механика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...