NASA опублікувало фото геогліфів Наска

28 січня 2016 в 14:14

На знімку можна побачити зображення колібрі, що досягає 50 метрів у довжину.

NASA
NASA отримало знімки ліній Наска

Дослідники NASA опублікували фото геогліфів, які розташовуються на плато Наска в Перу. Зроблені за допомогою радара знімки, були опубліковані на офіційному сайті NASA.

На представлених знімках можна помітити різні фігури, утворені тонкими лініями. Зокрема, одне із зображень представляє собою силует колібрі, довжиною 50 метрів.

Радар Uninhabited Aerial Vehicle Synthetic Aperture Radar (UAVSAR) був встановлений на літаку, якому знадобилося два десятихвилинних прольоти над плато для того, щоб зробити знімки. Радар був розроблений для того, щоб проводити моніторинг змін, які відбуваються на Землі через вплив вулканів, землетрусів та інших стихійних лих. Радар здатний помічати зміни, які відбулися на одній і тій же місцевості під час різних прольотів над територією.

Читайте також: NASA опублікувало фото темної сторони Харона

геолглифы наски
NASA

Геогліфи Наска розташовані на однойменному нагір'ї і включають в себе приблизно 30 малюнків, 700 геометричних фігур і 13 тисяч смуг. Перша згадка про малюнки з'явилася у XVI столітті. Їхнє походження невідоме.

У грудні 2015 року NASA представило кращі знімки Землі, зроблені з борту МКС у 2015 році. На знімках можна побачити окремі куточки Землі, зняті крупним планом. В об'єктив астронавтів потрапили Цукру, Гаваї, Колумбія, Аргентина і інші куточки планети.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...