Топ Новини

На YouTube з'явився відеоредактор з ефектами

15 вересня 2011 в 17:56
Відеохостинг YouTube представив нові інструменти для редагування роликів, завантажених на сайт. Про це повідомляється в офіційному блозі YouTube.

Внести зміни в завантажені відеоролики можна за допомогою кнопки "Змінити відео". Вбудований редактор дозволяє повернути зображення, обрізати початок і кінець ролика, змінити яскравість, контраст і  температуру кольору, додати звуковий супровід, а також застосувати до ролика графічні ефекти.

Ефекти розробив сервіс онлайн-редагування фотографій Picnikякий Google купила в 2010 році. На вибір доступно 14 ефектів, у тому числі "Монохром", "Сепія", "Кросспроцесс", "ЛОМО" і так далі.

Відредагувати можна як нові ролики, так і ті, які були додані на сайт вже давно. Внесені зміни згодом можна скасувати. Якщо у ролика більше тисячі переглядів, відредагована версія буде збережена як новий ролик.

Редактор відео був на YouTube і раніше - в тестовому режимі він був запущений у червні 2010 року і реалізований у вигляді окремого додатка, який доступний за адресою youtube.com/editorВін не має графічних ефектів, за винятком знебарвлення, і не дозволяє вносити зміни у вже опубліковані відео.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...