Топ Новини

На початку наступного року може з'явитися новий iPhone, а також Apple iTV

13 листопада 2012 в 13:20
Покійний глава Apple Стів Джобс заявляв, що компанія буде випускати приблизно по iPhone на рік, проте через конкуренцію з Samsung компанія змушена прискорити цикл підготовки новинок удвічі.
iPhone5.jpg
infuture.ru

Китайські бізнес-видання стверджують, що у грудні цього року місцеві постачальники компанії Apple почнуть постачання перших пробних партій пристроїв iPhone 5S, які прийдуть на зміну випущеним зовсім нещодавно iPhone 5. Поки мова йде тільки про пробні постачання тоді як повномасштабні постачання iPhone 5S почнуться не раніше середини першого кварталу 2013 року.

Китайське видання Commercial Times відзначає, що Apple була змушена фактично подвоїти темпи випуску своїх смартфонів через конкуренцію. У першу чергу з Samsung, яка випускає нові смартфони на ринок з неймовірною швидкістю і в гігантських кількостях. Раніше покійний глава Apple Стів Джобс заявляв, що компанія буде випускати приблизно по iPhone на рік, зараз же компанія скоротила життєвий цикл підготовки вдвічі.

Тайванське видання Digitimes також сьогодні повідомляє, що початок масових постачань iPhone 5S заплановано на середину першого кварталу. Відповідно, офіційна презентація iPhone 5S може бути десь у квітні 2013 року - рівно через півроку після iPhone 5.

Commercial Times також повідомляє, що разом з iPhone 5S компанія Apple також презентує й новий гаджет Apple iTV. З іншого боку, Digitimes відзначає, що iTV буде показаний в середині першого кварталу 2013 року. Нагадаємо, що Apple iTV є повноформатним телевізор під брендом Apple і на базі її програмного забезпечення. Телевізор буде здатний працювати з інтернет-сервісами Apple.

Читайте також:

Apple почала продажі iPad mini

Samsung продала у два рази більше смартфонів, ніж Apple

Apple програла Samsung битву в Європі

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...