Топ Новини

На мобільні карти Google нанесли плани будівель

30 листопада 2011 в 18:08
Компанія Google оновила мобільний додаток Google Maps для операційної системи Android. Про це повідомляється в офіційному блозі Google.

 

У версії 6.0 з'явилася функція "Плани будівель" (Floor Plan). Вона допоможе користувачам зорієнтуватися всередині громадських будівель. Наразі на Google Maps доступні плани кількох торгових центрів і аеропортів у США і Японії - зокрема, магазинів IKEA, універмагів Macy's, аеропортів Чикаго, Сан-Франциско і Атланти і аеропорту префектури Наріта  в Японії.
 
Дивлячись на план, користувач зможе визначити, як пройти до тієї чи іншої точки всередині будівлі - наприклад, до туалету, магазину (якщо мова йде про торговий центр) або терміналу в аеропорту. Програма обчислює, в якій частині будівлі користувач знаходиться на даний момент. Якщо, припустимо, він перейде на інший поверх, план на екрані оновиться.
 
Google планує постійно оновлювати базу і поповнювати її планами будівель у різних країнах світу. Власникам підприємств компанія пропонує самостійно завантажити план своєї будівлі в базу, скориставшись цим посиланням.
 
У попередній версії Google Maps для Android під номером 5.7 з'явився "режим офлайн", який дозволив працювати з картами без доступу в інтернет. Потрібну ділянку місцевості при цьому слід завантажити в пам'ять смартфона або планшета заздалегідь.
За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...