Топ Новини

Mozilla звинувачує Microsoft у нечесній конкуренції

10 травня 2012 в 11:00
Представник Mozilla назвав рішення Microsoft відмовитися від сторонніх веб-браузерів «поверненням до цифрового Середньовіччя».

Microsoft в операційній системі Windows 8 надала браузеру Internet Explorer переваги перед браузерами інших компаній. Про це заявив головний юрист Mozilla Харві Андерсон (Harvey Anderson) в офіційному блозі компанії.

Internet Explorer стане єдиним браузером, який власники ARM-пристроїв з Windows 8 зможуть використовувати в «класичному» робочому середовищі, стверджує Андерсон. Сторонні розробники зможуть створювати браузери тільки для інтерфейсу Metro.

На підтвердження своїх слів Андерсон послався на віце-президента Microsoft Девіда Хайнера (David Heiner). Той зазначив, що процесори ARM висувають нові вимоги до безпеки і енергоспоживання і Microsoft - єдина, хто може відповідати цим вимогам, пише CNET News.

Андерсон назвав рішення відмовитися від сторонніх веб-браузерів «поверненням до цифрового Середньовіччя, коли користувачі і розробники не могли обирати собі браузер».

Mozilla поки не буде звертатися до суду, надавши Microsoft можливість вирішити ситуацію мирним шляхом, зазначив Андерсон. Однак якщо ситуація не зміниться, позов може бути поданий, заявив він.

Операційна система Windows 8 буде випускатися у чотирьох версіях. Три з них призначені для комп'ютерів з процесорами x86, а четверта - для пристроїв на чіпах ARM. У кожній версії буде два робочих середовища: «класичне» з робочим столом і панеллю завдань і Metro.

Internet Explorer є найпопулярнішим у світі браузером для настільних комп'ютерів, хоча і стрімко втрачає позиції. Йому поки поступаються Mozilla Firefox і Google Chrome.

Читайте також:

Користувачам Windows 8 запропонують доплатити за мультимедійні функції

Google буде основним пошуковиком Firefox ще три роки

Засновник Яндекса звинуватив Google у витісненні конкурентів

Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...