Mozilla представила симулятор власної операційної системи Firefox (ВІДЕО)

12 грудня 2012 в 11:44
Компанія Mozilla готує свою ОС Firefox, схожу з ОС Chrome. Перші смартфони з цією системою випустить китайський виробник ZTE у першому кварталі 2013 року.
Firefox-OS-Mobile-Mozilla.jpg
techsnafu.com

Mozilla випустила першу закінчену версію програмного симулятора, що дозволяє незалежним програмістам створювати і тестувати програми під поки ще невипущену систему Firefox OS.

Як зазначили у компанії, за допомогою симулятора програмісти можуть протестувати власні FirefoxOS-програми без придбання смартфона, що працює під цією ОС.

Система Firefox OS, раніше також відома як Boot to Gecko (B2G), є якірним проектом Mozilla Foundation, написаним на HTML5 з движком браузера Firefox. Нова операційна система є аналогом Chrome OS, однак базується вона на власних кодах.

В основі Firefox OS лежить концепція однойменного браузера як основи для запуску веб-програм і веб-браузингу. На даний момент Firefox OS ще далека від завершення і знаходиться в стадії розробки.
 


Раніше китайський виробник телеком-обладнання ZTE повідомив про плани з випуску FirefoxOS-смартфона, поява якого очікується в першому кварталі 2013 року.

У Mozilla обіцяють, що Firefox OS буде адаптована для малопотужних пристроїв, оскільки буде безпосередньо працювати з "залізом", минаючи шар сполучного програмного забезпечення.

Компанія повідомила, що у проекті беруть участь такі оператори, як Deutsche Telekom, Etisalat, Smart, Sprint, Telecom Italia, Telefonica і Telenor. Ці компанії будуть не тільки допомагати створювати саму Firefox OS, але й створять сімейство пристроїв для роботи з нею.

Пристрої обіцяють бути дешевими і доступними на масовому ринку.

Читайте також:

Mozilla терміново відкликала останню версію Firefox 16 через уразливість

Помилка Microsoft допомогла «піратам» безкоштовно отримати Windows 8

Android зайняв 75% світового ринку смартфонів

Названо головні IT-тренди 2013 ціною в мільярди доларів

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...