Топ Новини

Mozilla випустить для IPad свій браузер

18 червня 2012 в 10:39
Mozilla Foundation уже кілька місяців працює над створенням інтернет-браузера для планшета Apple IPAD. Розробники вирішили відмовитися від звичних вкладок і панелі інструментів, тому майже все місце на екрані відведено під відображення веб-сторінок.
mozilla-firefox-3-5.jpg
mazila-mazila-mazila.narod.ru

Компанія Mozilla Foundation має намір випустити окрему версію браузера Firefox -  Junior, оптимізовану під 9,7-дюймовий дисплей планшета Apple, iPad, що стане конкурентом штатного інтернет-оглядача Safari.

У «планшетному» Firefox вирішили відмовитися від звичних вкладок і панелі інструментів, тому майже все місце на екрані відведено під відображення веб-сторінок. За словами представника Mozilla Алекса Лімі, це допоможе додати браузеру «журнального» вигляду.

Навігація в Junior здійснюватиметься за допомогою двох кнопок з обох боків дисплея. Одна з них - Back (ліворуч) - слугує для гортання назад. Друга - Plus (праворуч) - відкриє список останніх відвіданих сайтів, меню закладок і пошуковий рядок, об'єднаний з адресним.

Усього ці дві основні кнопки зможуть виконувати до шести функцій, таких як оновити, роздрукувати, або перейти вперед. Їхній список ще буде уточнено.

Mozilla працює над прототипом «молодшого» Firefox уже кілька місяців. Коли вийде перша публічна або бета-версія програми, поки не уточнюють. ! Zn

Читайте також:

Mozilla звинувачує Microsoft у нечесній конкуренції

Firefox буде оновлюватися непомітно

Виробники інтернет-браузерів погодилися на кнопку «не відслідковувати»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...