Топ Новини

Мобільний телефон є у 84% українців

16 листопада 2011 в 15:37
Переважна більшість населення України (84%) має мобільний телефон. Не використовують апарат мобільного зв'язку 16% українців. Про це свідчать дані опитування, проведеного компанією Research&Branding Group.
mobile_mob_sim_karta_telefon_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Більшість українців (88%) має один телефон, 10% мають два телефони і лише 1,5% українців використовують більше двох мобільних телефонів.

У 89% опитаних - простий мобільний телефон, 7% використовує смартфон/комунікатор і 3% одночасно володіють простим мобільним телефоном і смартфоном.

При цьому 77% українців віддає перевагу моноблоку як типу корпусу телефону, 13% - розкладний корпус, 6% - слайдер.

Найбільш популярною в українців є звичайна клавіатура, їй віддає перевагу 87% респондентів, екранна (або віртуальна) клавіатура (сенсорний екран) популярна у 9% українців.

Компанія Research&Branding Group проводила опитування з 27 жовтня по 7 листопада 2011 року. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2079 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...