Топ Новини

Microsoft заплатить рекордний штраф у 860 млн євро

27 червня 2012 в 13:10
Корпорацію оштрафували за те, що вона відмовила своїм конкурентам у законному, на думку Брюсселя, праві надати технічні дані для роботи їхніх програм з операційною системою Windows.

Генеральний суд Європейського союзу не став скасовувати раніше винесене судове рішення щодо компанії Microsoft Corp. зі створення бар'єрів на ринку.

Багаторічна тяганина американського високотехнологічного гіганта з ринковими регуляторами повинна була завершитися сьогодні з винесенням виправдувального вироку. Однак цього не сталося. Судова інстанція, друга за значущістю після Верховного суду, зобов'язала Microsoft заплатити 860 млн євро, що стало одним з рекордних штрафів в IT-індустрії.

Тим не менш, маленької перемоги Microsoft все ж таки вдалося домогтися. Початкова сума штрафу була на 39 млн євро більша у порівнянні з тією, що Генеральний суд зобов'язав виплатити компанію. Втім, у Microsoft вже висловили свою незгоду з винесеним вердиктом - софтверна корпорація заявила про те, що подасть апеляцію у верховну інстанцію.

Даний судовий процес між Microsoft і владою ЄС тягнеться ще з 2004 р. Тоді корпорацію оштрафували за те, що вона відмовила своїм конкурентам в законному, на думку Брюсселя, праві надати технічні дані для роботи їхніх програм з операційною системою Windows. Однак Microsoft, однією з перших на своєму ринку, відмовилася виконувати рішення суду.

Раніше з Microsoft вже стягнули майже 500 млн євро те, що американська корпорація використовувала незаконні інструменти просування браузера Internet Explorer.

Варто зазначити, що рекордний в історії IT-індустрії штраф визнано за чіп-мейкерами з Intel. Компанію змусили заплатити 1,06 млрд євро за незаконну ринкову змову з низкою виробників комп'ютерної техніки.

Читайте також:

Microsoft буде відслідковувати в Україні сервісні центри з піратським ПЗ

Facebook заплатить 10 млн дол штрафу за рекламу від імені користувачів


Суд зобов'язав Microsoft заплатити 70 мільйонів доларів за плагіат

Oracle намагається відсудити у Google мільярд доларів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...