Microsoft за мільярд доларів купить «ділову» соціальну мережу

15 червня 2012 в 09:08
Купівля соцмережі Yammer допоможе Microsoft додати соціальні функції в сімейство продуктів для корпоративних клієнтів та підвищить конкурентоспроможність компанії. Про операцію може бути оголошено вже 15 червня.

Компанія Microsoft домовилася щодо купівлі соціальної мережі для ділових зв'язків і контактів Yammer. Про операцію може бути оголошено вже 15 червня, хоча переговори мали конфіденційний характер і прес-служби Microsoft і Yammer нічого про них не розповідали.

Купівля Yammer допоможе Microsoft додати соціальні функції у сімейство продуктів для корпоративних клієнтів та підвищить конкурентоспроможність компанії.

Як розповіли поінформовані джерела Bloomberg, софтверний гігант готовий віддати за сервіс більше мільярда доларів.

Соціальна мережа Yammer надає своїм учасникам можливості, аналогічні Facebook (завантаження фотографій, відео, публікація статусів, пошук контактів тощо), але призначена для корпоративного застосування. Соцмережа була запущена у 2008 році Девідом Саксом, колишнім операційним директором PayPal, і використовується більше 200 тис. компаній, включаючи Ford Motor, eBay, Telefonica O2 тощо. Послугами Yammer користуються співробітники більше 80% компаній, що входять до списку Fortune 500.

Компанія Yammer зареєстрована у Сан-Франциско і також займається розробкою соціально-орієнтованого програмного забезпечення для бізнесу. За час роботи Yammer залучила більше 140 млн доларів від венчурних компаній, включаючи Charles River Ventures and Emergence Capital Partners.

Читайте також:

Microsoft запустила «пошукову» соціальну мережу

Microsoft випустить у продаж планшет з діагоналлю екрана 80 дюймів

Microsoft виклала для завантаження пробну версію Windows 8

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...