Топ Новини

Microsoft випустить версію Skype у браузері

17 квітня 2012 в 05:17
Microsoft готує до випуску «браузерну» версію Skype. Це випливає з вакансій, розміщених на сайті компанії. В оголошеннях Microsoft запрошує розробників до групи «Skype для браузерів».

Microsoft випустить версію інтернет-телефонії Skype, яка буде працювати у браузері, не вимагаючи від користувача встановлення плагінів та іншого додаткового ПЗ.

Про можливість створення «браузерного» відеочату на основі HTML5 і протоколу WebRTC вже замислювалися Google, розробник браузера Chrome, і Mozilla, творець браузера Firefox. Тестову збірку Firefox з підтримкою WebRTC Mozilla представила на початку квітня.

Microsoft розмістила на своєму сайті оголошення про три вакансії. У них компанія запрошує розробників до групи «Skype для браузерів» (Skype for Browsers). Завданням майбутніх співробітників буде «допомогти нам (компанії Microsoft) реалізувати Skype у Мережі». Два з трьох оголошень вимагають від претендентів «досвіду створення користувацьких інтерфейсів на HTML5».

Вакансії були розміщені на сайті в період з 22 березня по 14 квітня. Двоє співробітників будуть працювати в лондонському офісі, а третій - у Празі.

Сервіс інтернет-телефонії Skype належить Microsoft: корпорація придбала його у 2011 році за 8,5 мільярда доларів. Щоб спілкуватися у Skype, користувач має встановити на комп'ютер або мобільний пристрій програму-клієнт. У соцмережу Facebook вбудований відеочат на базі Skype, але і він вимагає встановлення спеціальної програми.

Читайте також:

У Skype знайшли дірку, яка дозволяє дізнатися IP-адреси користувачів

Рада дозволила допитувати свідків по скайпу

Microsoft припиняє підтримку Windows Vista і Office 2007

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...