Microsoft теж хоче випустити годинник-комп'ютер і, як з'ясувалося, не вперше

Поділитися
Microsoft теж хоче випустити годинник-комп'ютер і, як з'ясувалося, не вперше © lpost.ru
Корпорація Microsoft має намір випустити мініатюрний комп'ютер, що має вигляд наручного годинника.

Корпорація Microsoft працює над можливими варіантами дизайну комп'ютера у формі наручного годинника, пише газета The Wall Street Journal.

Джерела газети повідомили, що Microsoft замовила деталі для "розумного" годинника, в тому числі, сенсорні дисплеї з діагоналлю 1,5 дюйма. Імовірно, вони призначені для пристроїв у формі годинника. Одне з джерел повідомило, що зустрічалося з командою Microsoft з досліджень і розробок.

Коли саме компанія планує анонсувати прототип пристрою, поки не повідомляється. Представники Microsoft відмовилися прокоментувати інформацію WSJ.

Раніше неодноразово повідомлялося, що над розробкою аналогічних пристроїв працюють Apple, Google і Samsung. "Яблучний" гаджет, за чутками, отримає вигнутий дисплей зі склом Willow Glass і операційну систему iOS. Анонс годинника Apple може відбутися до кінця року. Чутки про годинник-комп'ютер від Google базуються на патентній заявці інтернет-гіганта, поданій в минулому році. Можна припустити, що наручний годинник-комп'ютер може стати запасним варіантом міні-комп'ютера у формі окулярів Google Glass. Також інформацію про те, що південнокорейський гігант розробляє комп'ютер у формфакторі наручного годинника, в березні офіційно підтвердив глава підрозділу мобільних пристроїв Samsung Electronics Лі Юн Хі.

У разі запуску нового мобільного пристрою Microsoft продовжить свою стратегію перетворення з софтверної компанії на "виробника пристроїв і сервісів". Компанія вже веде продажі планшета Surface і, за чутками, працює над смартфоном під власним брендом.

Формально і зараз багато електронних пристроїв можна віднести до класу переносних комп'ютерів, однак майбутнє, як вважають експерти, за гаджетами, які будуть кріпиться безпосередньо до тіла людини і володіти не тільки розвиненими комунікаційними можливостями, але й засобами фіксації реальності.

Експерти виділяють чотири основних сегменти перспективного ринку мобільної електроніки: пристрої для підтримки фізичної форми та здоров'я, медичні датчики та пристрої, пристрої промислового та військового призначення та пристрої для отримання інформації та розваг.

Згідно із прогнозом Juniper Research, у період з 2013 по 2017 рік продажі таких пристроїв зростуть із 15 до 70 млн штук, а в грошовому вираженні ринок практично подвоїться вже наступного року - до 1,5 млрд доларів у порівнянні з 800 млн доларів в цьому році.

У Microsoft нову тенденцію передбачали ще більше 10 років тому. У 2002 році Білл Гейтс представив концепцію технології SPOT (від Smart Personal Objects Technology), метою якої повинно було стати розширення функціональності звичних предметів, якими люди користуються щодня, за рахунок впровадження в них програмного забезпечення.

Годинник SPOT Watch навіть надійшов у продаж, проте в 2008 році його було знято з виробництва, а на початку 2012 року Microsoft зовсім відмовилася від SPOT. На думку експертів, компанія вловила одну з майбутніх тенденцій, проте не змогла точно зрозуміти, як саме нову технологію потрібно впровадити в життя людей, або просто випередила свій час. !zn

Читайте також:

Apple в цьому році випустить "розумний годинник" iWatch

Нові перегони: Samsung слідом за Apple і Google приступив до створення годинника-комп'ютера

Канадці розробили наручний годинник з можливостями сучасного смартфона

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі