Microsoft створила додаток для контролю за водієм

3 січня в 18:26

Смартфон з встановленим додатком кріпиться перед водієм і виявляє будь-які помилки або відхилення від норми.

Microsoft
Microsoft буде стежити за водієм для запобігання аварій
bhva.ua
Індійський підрозділ компанії Microsoft розробив додаток, що дозволяє стежити за водіями під час перебування за кермом і уникати аварій.

Смартфон з встановленим додатком HAMS кріпиться перед водієм і підключається до вбудованого в автомобілі сканера OBD-II. Останній виконує діагностику, а також виявляє будь-які помилки і відхилення від норми в роботі транспортного засобу. Смартфон поміщається таким чином, щоб фронтальна камера знімала водія, а основна - все, що знаходиться перед автомобілем. Також додаток збирає дані з GPS-модуля і датчиків смартфона. Всі отримані дані з телефону і сканера OBD-II відправляються в хмарний сервіс для об'єднання, аналізу і візуалізації.

Аналіз зібраних даних дозволить Microsoft дізнатися про те, що водій відволікся за кермом, втомився, не витримує дистанцію з автомобілем, який рухається перед ним, або не використовує ремінь безпеки.

Читайте також: У Росії порушили справу проти Microsoft

Раніше повідомлялося, що Microsoft купує соціальну мережу LinkedIn: заплатить по 196 доларів за акцію, загальна сума операції складе 26,2 мільярда доларів.

Також повідомлялося, що Microsoft продала бізнес кнопкових телефонів і права на використання бренду Nokia за 350 мільйонів доларів китайським компаніям FIH Mobile і HMD Global.

За матеріалами: 4pda.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...