Топ Новини

Microsoft позбавить користувачів Skype від настирливих повідомлень

21 серпня 2014 в 14:43

Система буде визначати, з якого пристрою користувач надсилає повідомлення співрозмовникам, і надсилати повідомлення тільки на цей пристрій.

skype.jpeg
Microsoft "полегшить життя" користувачам Skype

Нововведення дозволить користувачам Skype отримувати повідомлення тільки на те обладнання, яким вони користуються в даний момент, навіть якщо на інших пристроях вони також нібито в режимі онлайн.

"Ви більше не будете отримувати сповіщення про нові повідомлення на смартфон, який поруч лежить, коли ці нові повідомлення є прямо перед вашими очима на екрані комп'ютера", - навели приклад у компанії.

Система буде визначати, з якого пристрою користувач надсилає повідомлення співрозмовникам, і надсилати повідомлення тільки на цей пристрій. Якщо користувач відкладе це пристрій і перейде до іншого, то повідомлення вже будуть приходити на новий пристрій.

Якщо користувач припинить спілкування у Skype, він почне отримувати повідомлення на всі пристрої, на яких його обліковий запис активний. Тобто, наприклад, коли працівник після листування Skype на робочому комп'ютері покине офіс, він продовжить отримувати повідомлення на смартфон - ніяких додаткових дій не потрібно.

Що стосується повідомлень про вхідні дзвінки Skype, вони завжди будуть з'являтися на всіх пристроях одночасно, щоб користувач міг обрати, на якому пристрої він бажає відповісти на дзвінок.

Історія листування продовжить синхронізуватися на всіх пристроях, додали в компанії.

За матеріалами: cnews.ru
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...