Microsoft планує оновлювати продукти щорічно

12 лютого 2013 в 15:35

У Microsoft планують перейти на модель, в якій кожен основний продукт корпорації буде отримувати суттєві оновлення щорічно. Такий підхід дозволить користувачам краще спланувати роботу з продуктами компанії.

Компьютер
Microsoft планують в цілому змінити підхід до підготовки та розповсюдження оновлень для своїх продуктів

У галузі вже протягом досить тривалого часу циркулюють чутки про те, що корпорація Microsoft влітку випустить оновлення для Windows 8, проте досі вважалося, що таким оновленням стане звичайний набір Service Pack 1, які компанія традиційно випускає приблизно раз на рік. Втім, видання ZDNet з посиланням на свої джерела повідомляє, що за даними чутками може ховатися щось більше, ніж просто SP1.

Як пише CyberSecurity, анонімні джерела у компанії повідомляють, що компанія планує практично одночасно випустити пакети оновлень для Windows Phone, Windows RT, онлайнових сервісів SkyDrive і Hotmail, а також низки інших програм.

У компанії неофіційно говорять, що планують в цілому змінити підхід до підготовки та розповсюдження оновлень для своїх продуктів. У Microsoft планують перейти на модель, в якій кожен основний продукт корпорації буде отримувати суттєві оновлення щорічно. При цьому, сам життєвий цикл програмних продуктів залишається без перегляду.

Джерела говорять, що такий підхід дозволить користувачам краще спланувати роботу з продуктами компанії.

За неофіційною інформацією, не всі оновлення для продуктів планується випускати раз на рік одноразово, але в цілому планується, що продукти будуть отримувати оновлення більш-менш синхронно.

Також джерела говорять, що компанія планує запровадити так звану "хвилю релізів", коли продукти будуть оновлюватися один за одним в залежності від версії. Значну частину оновлень компанія планує поширювати через онлайн-каталог Windows Store.

Нагадаємо, зараз Microsoft повністю оновлює свої лінійки Windows і Office приблизно раз на три роки.

Читайте також:

Злодії проникли в центр досліджень Microsoft і вкрали продукцію Apple

Названо знакові події 2012 року у сфері високих технологій

Microsoft назвала ціну на планшет Surface Pro

Microsoft відкрила "хмари" Office за 100 доларів річної передплати

За матеріалами: cybersecurity.ru
Теги Microsoft
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...