Топ Новини

Microsoft підозрюють у наданні великих хабарів за урядові контракти

20 березня 2013 в 11:39

Приводом для розслідування стала інформація колишнього співробітника Microsoft про те, що його колега доручив йому дати "відкат" за укладення вигідних контрактів.

У США розпочато розслідування щодо корпорації Microsoft за підозрою в наданні хабарів урядам Китаю, Румунії та Італії в обмін на отримання вигідних контрактів. Розслідування перебуває на попередній стадії, ніяких звинувачень поки не пред'явлено.

Закон про протидію корупції за кордоном, що діє у США з 1977 року, забороняє американським компаніям, а також іноземним фірмам, акції яких торгуються на біржах США, давати хабарі чиновникам в інших країнах.

Розслідування проводять міністерство юстиції і федеральна комісія з цінних паперів і бірж. Привід зацікавитися справами корпорації дав колишній співробітник Microsoft у Китаї, який повідомив американським слідчим у 2012 році про те, що його колега у КНР нібито доручив йому дати "відкат" місцевим чиновникам за укладення вигідних контрактів.

"Іноді на нашу адресу, як і на адресу будь-якої іншої великої компанії, що здійснює операції по всьому світу, надходять обвинувачення у неналежній поведінці наших співробітників або ділових партнерів. Ми завжди співпрацюємо з владою у розслідуванні подібних звинувачень", - заявив віце-президент Microsoft Джон Френк. У свою чергу представники Мін'юсту США та Комісії з цінних паперів і бірж від коментарів відмовилися.

Microsoft має офіси більш ніж у 100 країнах. Штат співробітників компанії складає близько 94 тис. людей.

Читайте також:

Російські спецслужби отримали можливість відстежувати розмови в Skype

Microsoft готує заміну комп'ютерної мишки

Microsoft представила інтерактивну шкільну дошку

The Wall Street Journal
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...