Топ Новини

Литва не дозволила Google проводити фотозйомку міст для проекту Street View

21 травня 2012 в 13:52
Державна інспекція з охорони даних вирішила, що проект становить загрозу правам людини на недоторканність приватного життя, оскільки на зображеннях можлива присутність перехожих, автомобілів.
google_poisk_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Литва не дозволила Google проводити фотозйомку міст країни для проекту Google Maps Street View.

В рамках цього проекту на спеціальному автомобілі передбачалося сфотографувати більшість литовських міст. У зв'язку з цим державна інспекція з охорони даних вирішила, що проект становить загрозу правам людини на недоторканність приватного життя, оскільки на зображеннях можлива присутність перехожих, автомобілів.

Міністр комунікацій і транспорту Литви Елігіюс Масюліс (Eligijus Masiulis) звернувся до держінспекції з проханням переглянути своє рішення.

"Литва не повинна закриватися як Північна Корея. Більшість європейських країн, наших сусідів, дозволяють поміщати в інтернеті зображення своїх вулиць, тому заборона нашого відомства здається дивною і занадто суворою. Ми не можемо бути серед відстаючих і ігнорувати прогрес інформаційних технологій", - цитує BNS Е.Масюліса.

У деяких країнах - Великобританії, Німеччини і Швейцарії - у зв'язку з роботою сервісу Street View виникли правові розгляди.

За допомогою Street View віртуально можна подорожувати по різних містах світу. Цей сервіс діє більш ніж у 30-ти країнах світу.

Читайте також:

В Google Maps з'явився голосовий пошук

Google відкрив для віртуального відвідування 17 найбільших музеїв світу

Google запустив повну версію німецького Street View

Уповноважений з інформації Великобританії: Google грубо порушив закон про захист даних

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...