Топ Новини

Лазерні пристрої Canon I-SENSYS забезпечать роботу вашого бізнесу в швидкому, надійному та економічно ефективному темпі

6 березня 2012 в 14:09
Лазерні пристрої Canon I-SENSYS подарують вашому офісу задоволення і принесуть користь навколишньому середовищу.

Лазерні пристрої Canon I-SENSYS забезпечать роботу вашого бізнесу в швидкому, надійному та економічно ефективному темпі. Працюйте з посмішкою!

Виключне якість друку, копіювання, сканування і відправки факсимільних повідомлень нададуть вам простоту у використанні і обслуговуванні. Плюс, кращі, у своєму класі пристрої в економії енерговитрат і пропозиції двостороннього друку - лазерні пристрої Canon I-SENSYS подарують вашому офісу задоволення і принесуть користь навколишньому середовищу.

Легкість у використанні

Зручне інтуїтивно зрозуміле меню з підсвічуванням дисплея, а також клавішами швидкого виклику функції, дозволяють користуватися вашим I-SENSYS дуже просто! А картридж «Все-в-одному» забезпечує швидке, чисте і легке обслуговування.

Економія енергії і витрат

Всі пристрої пройшли сертифікацію Energy Star ®, яка свідчить про підвищену ефективності енергії, а використання автоматичного двостороннього друку допоможе вам заощадити папір і, як результат, ваші витрати, а також зменшити викиди вуглецевих газів.

Підвищення продуктивності

Працьовиті і надійні пристрої Canon I-SENSYS допоможуть вам зосередитися на роботі: функція «Швидкого Перші відбитки» - для швидкого друку і копіювання (навіть за умови роботи пристрою в сплячому режимі), а функція «Відправити» - для легкого обміну документами.

Блискуче колірне рішення

Інтелектуальні технології обробки зображень, що успадкували найкраще з багаторічного досвіду Canon - забезпечують високий дозвіл друку, вражаючі кольори і чіткий текст для бездоганних відбитків.

Сучасний, компактний дизайн лазерних пристроїв Canon I-SENSYS - витончений і стильний, тихий, підійдуть під будь-який робочий стіл

Canon I-SENSYS - ідеальне рішення для офісу будь-якого рівня зайнятості!

Простота і продуктивність

Якість і Інновація

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...