«Кошерний Facebook» буде розділяти користувачів за статевою ознакою

28 липня 2011 в 12:37
В Інтернеті з'явилася нова соціальна мережа яка своїм дизайном дуже нагадує Facebook. Головна відмінність мережі в тому, що користувачі діляться за статевою ознакою.

Соціальну мережу для ортодоксальних євреїв під назвою FaceGlat створив Яаков Суісс з хасідичного руху «Хабад». У FaceGlat (Glatt - термін, що використовується при сертифікації їжі на кошерність-ред.) дотримуються всіх положень ортодоксального іудаїзму, пише Компьюлента.

Так, у новому ресурсі користувачів буде розділено за статевою ознакою вже на вході. FaceGlat - це дві соціальні підмережі. Чоловіки не можуть писати на стінах у жінок і бачити їхні фотографії, і навпаки. Окрім того, представники сильної статі можуть вивішувати лише фото чоловіків, а жінки - виключно знімки жінок.

Поки ніщо не заважає людям, що знають іврит, реєструватися і вказувати невірну стать; надалі організатори FaceGlat додадуть процедури, що обмежують подібну непристойну поведінку.

За винятком сегрегації, по дизайну FaceGlat дуже нагадує Facebook; ще одна маленька відмінність - відсутність реклами. «Люди, в яких є страх Божий, і ті, хто піклується про освіту своїх дітей, не можуть терпіти рекламу і зображення, які можна побачити в мережі Facebook», - говорить Яків Суісс. Ця стримана людина не висловлюється на адресу Марка Цукерберга і не називає його апостатом. «FaceGlat не альтернатива Facebook, це проект для специфічної аудиторії», - пояснює Суісс.

FaceGlat - далеко не перша соціальна мережа «не для всіх», з обмеженням аудиторії релігійними чи національними рамками: популярні, зокрема, американська євангельська веб-спільнота God's Faithbook і помірно консервативна арабська мережа d1g (Diwanji).

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...