Користувачі нової соціальної мережі допомагають один одному вранці прокинутися

5 червня 2012 в 10:46
Користувачі нової соціальної мережі анонімно і безкоштовно допомагають один одному прокидатися вранці, телефонуючи на мобільний телефон.
1307377299_0_1ce60_7c8d0966_l.jpg
myrt.ru

Прокидатися вранці тепер стане набагато приємніше, вважає засновник проекту. Соціальна мережа під назвою Будист.ру (від слова будити), створена Грачиком Аджамяном, запрацювала вже й на території України.

За словами засновника соцмережі, в рамках сервісу незнайомі люди анонімно і безкоштовно допомагають один одному прокидатися вранці, телефонуючи на мобільний телефон і бажаючи хорошого дня. Ідея цього сервісу, який поки не має аналогів у світі, припала до душі вже мільйонам росіян.

З 4 червня 2012 року сервіс став доступним не тільки у Росії, але і по всьому світу. Аджамян також зазначив, що дзвінки на сервісі абсолютно безкоштовні, а телефонні номери у повній анонімності.

За словами Аджамяна, будь-який російськомовний користувач може зареєструватися і стати «Сонею» (той, хто прокидається від дзвінків інших людей) або «Будистом» (той, хто будить незнайомців). Зараз проект «Будист» почали перекладати на інші мови світу, що дозволить будити людей і в інших країнах. «Користувачів соціального будильника вабить повна анонімність і ефект невідомості - ніколи не знаєш, з якого міста і хто тебе розбудить. А тепер - і з якої країни», - розповідає Аджамян. Соцмережа також випустила програму Budist для iPhone і Android.

Читайте також:

В інтернеті з'явилася соціальна мережа для людей мистецтва

П'яту частину часу в інтернеті користувачі проводять у соціальних мережах

Пошуковики розкриють особисті дані користувачів соцмережі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...