Користувачі Google зможуть зберігати налаштування пошуку у Google-акаунтах

22 серпня 2012 в 06:32
Якщо користувач зайде у свій Google-аккаунт і скористається пошуковою системою Google, налаштування його пошуку будуть застосовуватися незалежно від того, який браузер або пристрій він використовує для доступу.
google_poisk_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Інтернет-компанія Google дозволила користувачам зберігати налаштування і переваги при використанні пошукового сервісу у своїх Google-акаунтах, говориться у повідомленні компанії на офіційній сторінці у соцмережі Google+.

"Відтепер ви можете зберігати налаштування пошуку - наприклад, потрібну мову або підключений моментальний пошук - в рамках облікового запису Google", - йдеться в повідомленні. Налаштувати уподобання пошуку можна на спеціальній сторінці.

Таким чином, якщо користувач зайде у свій Google-аккаунт і скористається пошуковою системою Google, налаштування його пошуку будуть застосовуватися незалежно від того, який браузер або пристрій він використовує для доступу.

Раніше пошукові переваги користувача зберігалися тільки на рівні браузера, відзначає видання Search Engine Land. За допомогою нової функції Google продовжує інтеграцію пошукового сервісу із Google-акаунтами - раніше компанія запустила у тестовому режимі можливість індексації пошукачем змісту поштового Gmail-аккаунта користувача.

Пошуковий інтернет-сервіс Google є найбільшим у світі.

Читайте також:

Google закриває п’ять своїх сервісів

Карти Google стануть тривимірними

Google отримав права на свій автомобіль без водія

Засновник Google допоможе дати старт новій «золотій лихоманці» — в космосі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...