Користувачі не зможуть позичити або перепродати "розумні" окуляри Google Glass

18 квітня 2013 в 09:29

Якщо користувач має намір перепродати, позичити або передавати пристрій іншим особам без спеціального дозволу Google, то компанія залишає за собою право деактивувати окуляри з припиненням обслуговування пристрою. Ці правила будуть застосовуватися тільки до переможців конкурсу на найкращу ідею застосування окулярів.

Разом з оприлюдненням технічних характеристик високотехнологічних окулярів Google також анонсувала і значний список правил користування. У попередній документації йдеться у тому числі і про те, що користувач має право робити зі своєю покупкою.

Чекати новинку виключно з метою якнайшвидшого вигідного перепродажу або здачі в оренду краще не варто. Високотехнологічний пристрій вартістю 1500 дол. буде деактивовано в тому випадку, якщо користувач спробує продати або "дати поносити" новинку без відома самої Google.

У документі зазначається: "Користувач не може перепродувати, позичати або передавати пристрій іншим особам без спеціального дозволу Google. Якщо така передача відбудеться, Google залишає за собою право деактивувати окуляри з припиненням обслуговування пристрою, а також без можливості повернення витрачених на купівлю коштів, як безпосередньому власникові, так і третім особам".

Деякі експерти галузі вже висловилися на адресу цих пунктів угоди, назвавши їх "досить дивними".

Нагадаємо, що на сьогоднішній день для купівлі версія доступна тільки для розробників програм (Google Glass Explorer Edition), а також для переможців конкурсу на найкращу ідею застосування окулярів, який пройшов у США. Випущені правила використання Google Glass поки стосуються тільки цих груп користувачів.

Окуляри забезпечені дисплеєм високої роздільної здатності, розмір якого збігається з розміром 25-дюймового дисплея, якщо на нього дивитися з відстані 2,5 метра. Камера, якою обладнані окуляри, здатна робити знімки з роздільною здатністю 5 мегапікселів і знімати відео з роздільною здатністю 720p.

Для відтворення аудіо окуляри отримали динамік, завдяки якому користувачі зможуть прослуховувати аудіо без використання навушників. Вібрації, які проходитимуть у внутрішнє вухо через кістки черепа, дозволять людині чути не тільки музику, але і все, що відбувається навколо неї.

Бездротовий зв'язок здійснюється за рахунок технологій Wi-Fi 802 b/g і Bluetooth. Пристрій обладнаний флеш-носієм інформації загальним об'ємом 16 Гб, з яких, однак, 4 Гб зайняті системною інформацією, користувачеві доступно 12 Гб. Контент синхронізується з хмарним сховищем Google.

Акумулятора окулярів вистачить на день роботи, але якщо користуватися відеочатом Hangouts або записувати відео, то батарея розрядиться швидше. До Google Glass додаються зарядний пристрій і кабель Micro USB.

Для зв'язку з телефоном використовується інтерфейс Bluetooth. Основою для керування функціями окулярів є програма MyGlass, яка доступна для Android 4.0.3. Вона дозволяє користуватися GPS і SMS. Завантажити її можна з Google Play.

Передбачається, що у вільний продаж Google Glass надійдуть протягом поточного року. Первісна ціна становитиме приблизно ті ж 1500 дол., але надалі очікується її зниження.

Також нещодавно стало відомо, що Google планує випускати новий пристрій спільно з компанією Foxconn Technology Group.

Читайте також:

Google розкрила характеристики "розумних" окулярів Glass

СБУ хоче провести експертизу Google Glass

В 2014 році Microsoft випустить замінник Google Glass

Китайський інтернет-гігант розробляє замінник окулярів-комп'ютера Google Glass

За матеріалами: cnews.ru
Теги Google Glass
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...