Топ Новини

Кордони Євросоюзу будуть патрулювати роботи

11 травня 2012 в 11:20
ЄС запустить у масове виробництво автономний наземний транспорт, метою якого буде зупиняти нелегальних мігрантів. Машини обладнані спеціальними пристроями, «військовими радарами», які стежитимуть за пересуваннями втікача.

Європейський союз має намір запустити в масове виробництво автономний наземний транспорт, який буде зупиняти нелегальних мігрантів.

За допомогою гранту у 13 млн. євро з дослідницького бюджету Європейської комісії і 7 млн. євро приватних коштів, консорціум дослідників і приватних фірм після чотирьох років роботи підготував функціонуючий прототип «пересувного автономного патруля для спостереження сухопутного кордону» або «Талос».

Вся система складається з двох автономних пристроїв, безпілотного блоку управління і двох пілотованих командних центрів. Вежі-датчики розташовані у недоступних безпілотникам місцях. Один автомобіль - «перехоплювач» - призначений для відстеження та переслідування підозрілих людей, яких помічає його автомобіль-близнюк, оснащений оптичними й інфрачервоними датчиками. Якщо вони помічають підозрюваного, вони повідомляють перехоплювачам і командним підрозділам, де прикордонники можуть через бортовий гучномовець наказати людині зупинитися і пред'явити свої документи.

Машини обладнані спеціальними пристроями, «військовими радарами», які стежать за пересуваннями втікача.

Читайте також:

Українську митницю звинуватили в упередженості: не раді китайцям і їх товарам

Митниця почала видавати безкоштовні електронні ключі

Митниця готується посилити контроль над імпортерами

Набули чинності нові правила перетину кордону України з Росією

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...